| anonim_4396 a întrebat:

Cine are Cusca Olimpia de la Ferplast pentru hamsteri poate sa-mi zica va rog cateva detalii: cat are latimea partea de sus a custii, cam cati hamsteri pitici incap in ea, un site cu poze cu cusca, etc. Va multumesc astept cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| aligru a răspuns:

Http://www.zoomania.ro/index.php/rozatoare-1/custi-olimpia-ferplast.html

uite aici detalii!
Pacat ca nu te a ajutat nimeni mai devreme!

| anonim_4396 explică (pentru aligru):

Multumesc ca mi-ai raspuns, dar am de mult aceasta cusca, oricum primeste fundita.

1 răspuns: