| ricodelocrom a întrebat:

Cine are de donat animale de companie județul Botosani in special căței de talie mică de rasa? Pui in special caut.

3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Cauta prin anunturi de vanzare-cumpărare din judetul tau de pe Facebook, mai sunt persoane care donează.

| Anapanda a răspuns:

Dar ce vrei sa faci cu animalele donate. Am eu pui de bichon care il donez si am si pui de hamsterii dar poti cauta si anunturi ca sunt oamnenibcare soneaza caini acum nu stiu ce sa zic de caini de rasa dar m-ai facut curioasa as aprecia daca mi-ai raspunde la intrebare