| r0xyna a întrebat:

Cine e pasionat de badminton?

11 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu dc? imi faci vreo propunere?

| sabilopod a răspuns:

Singurul sport care-mi place...

| fanJBfan a răspuns:

Si mie imi plk foarte mult, asta ma joc toata vara... bine:d mai si inot:d:**

| Ofiintă a răspuns:

Buna roxy!
Si mie imi place f mult
Vara este cel mai bine sa-l joci in canicula
Pentru ca nu sufla vantul
Si e sanatos din punctul meu de vedere
Asa vara daca chiar n-ai ce face
Abia astept varra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii mie imi place ff mult badmintonul! cand nu bate antul rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euuu love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc badminton de mic, il am in sange, am participat la concursuri nationale si de vreo 2 ani am infiintat un club cu aujutorul unor fosti colegi si antrenez copiii din localitatea Berceni-Prahova care au avut rezultate notabile in anul 2009 la nivel national.Afla multe detalii despre badminton si despre acesti pusti pe www.csberceni.ro

| Theaxniz a răspuns:

Eu

| Ionutz1998 a răspuns:

Este ff frumos si chiar joc si eu

| sburlea a răspuns:

Este distractiv de jucat caci il joc toata vara cu prietenii

| angel22 a răspuns:

Imi place love struck vara trecuta jucam aproape in fiecare seara love struck