| Ramo137 a întrebat:

Cine imi poate spune o rasa de caine mai necunoscuta ii

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Catamatz.traieste in delta dunarii.rolling on the floor

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Cred ca sunt Terrieri.
Nimeni na mentionat de ei.
Ai niste mustele la botic love struck si cand papa ceva se murdaresc repede la mustete si trebuie sa ii speli. Imi plac foarte mult love struck

| selenaxXxgomez a răspuns:

Uite- lup, ciobanesc, doberman, pichineț, soricar, pitbul, pudel, dalmațian. Sper că te-am ajutat. Baftă! Fundă?

| Allegria_8100 a răspuns:

Pai de ex. ogar afgan...imi place mult dar de cand stau in bucuresti(peste 10 ani) nu am vazut nici macar unul...sunt destul de rari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poibig grinalmatian lup, pitbul, pudel,

| Dragosmarian a răspuns:

Cea mai cunoscutarolling on the floor javra,glumeam, ciobanesc, lup.:*

| supergirl_8855 a răspuns:

Caine de buzunar, boxer, bichon, yorkshire, beagle, chou-chou, sharpey, vagabond. Fundita?

| supergirl_8855 a răspuns:

Caine de buzunar, bichon, yorkshire, chou-chou, beagle, vagabond, sharpey. Fundita?