| MicutzaDeMine a întrebat:

Cine imi poate spune si mie de unde pot sa cumpar o maimuta capucin? Astept raspunsuri si nu rautati de la altii, ok? Ms:*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| razvilol a răspuns:

Sunt in cluj in Polus la petshop laughing Bafta eu te sfatuiesc sa iti iei un papagal daca vrei ceva exotic. papagalu nu poate fugi da maimuta e mai desteapta si poate scapa mai usor. La papagal ii tai aripile.

| MicutzaDeMine explică (pentru razvilol):

Hei razvilol, am mai vazut mesajul asta si pe TPU si pe alte siteuri. Deci nu ma pacalesti tu pe mine: la polus la petshop... daaaaa

| razvilol a răspuns (pentru MicutzaDeMine):

DA ai avut dreptate nu sunt... imi pare rau laughing) bafta sper sa gasesti una laughing

| razvilol a răspuns:

DA nu te pacalesc asa am auzit Uite Idul mei razvi_lol. Saptaman aviitoare merg in cluj merg prin toate molurile de acolo si la poate petshopurile si daca sunt fac poze si o sa iti arat daca nu sunt imi pare rau si eu am auzit de la cineva asta. E ok? Uita si facebookul meu https://www.facebook.com/petru.razvan