| Kriss96 a răspuns:

Este metis de Shar pei. Dupa urechi iti dai seama. Si dupa statura. Caita Shar pei pe Google si vei vedea ca seamana la fizionomie dar fiind metis are si altceva in el si nu are ridurile acelea specifice unui Shar pei (are doar foarte putin). Personal mie nici nu imi plac prea mult.
Oricum sigur e metis de Shar pei. La metisi se trece in carnet rasa predominanta care la el e Shar pei.
Oricum e o minunatie! Nu vezi metisi de Shar pei prea des si el nici nu are cutele alea atat de evidente care multora nu le plac. E reusit.

| Fair explică (pentru Kriss96):

Multumesc!

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Shar pei.