| VesnicRatacitore a întrebat:

Cine stie sa imi spuna cum sa imi dezinstalez imprimanta Canon primeste fundita?

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Din control panel-programs:uninstal a program si acolo iti apa o lista cu toate programele pe care le ai instalate, in ordine alfabetica, dai click unde scrie Canon si sus unde scrie unistall/change si urmaresti meniul, o sa te intrebe daca esti sigura ca vrei sa dezinstalezi, dai ok si cam gata, s-a dezinstalat

| suffarstar a răspuns:

My computer-in stanga la add or remove programs-apoi cauti in lista numele imprimantei-apesi butonul change/remove asta-i pentru win xp