| andrei099686086 a întrebat:

Cine stie sa imi spuna si mie la ce sa prind mreana,in afara de rama, viermusi, paine..am dat azi la coropisnita (bine am avut 2happy dar mna) si a dat o data tare in bat dupa a mai tras de cateva ori mai incet si cand am tras nimic si dupa a tras din nou si a venit spre mal, la fel nimic imi puteti spune va rog ce peste putea fii? MERSI!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

In copilarie, am prins mrean si cu bobita de porumb, cu ac triplu.

Pestele mic neprins se numeste niMIC.