| ada_marcian a întrebat:

Cineva a promis ca imi da un catelus. Abia a fatat mamica, asa ca nu il pot lua imediat. Dar faza e ca nu stiu cum sa ma pregatesc eu, ce sa pregatesc acasa, astfel incat sa nu simta prea mult dorul de mama. Stiu ca e greu, dar chiar vreau sa fac sa se simta bine catelusul, sa ii pregatesc un culcus sau ce mai exact?

1 răspuns:
| iMihai98 a răspuns:

Nu prea o sa ii simta dorul mamei, ii poti cumpara un biberon (si lapte), daca stai la bloc compara-i o litiera, daca stai la tara cumpara-i sau fa-i o cusca, cumpara o jucarie de ros.