| Bradlry a întrebat:

Cineva care a mai avut plecostomus, cu ce legume îl hrăniți?

Răspuns Câştigător
| asuari a răspuns:

Cu salată, mazare, andive și spanac.

| Bradlry explică (pentru asuari):

Le-am dat doar tablete de pleco și mă gândeam să trec și pe ceva mai natural

| asuari a răspuns (pentru Bradlry):

Sunt foarte bune și tabletele acelea.
Legumele pe care ti le-am spus poți să i le dai așa proaspete sau fierte.

12 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Fasole, ridichi, linte.

| Bradlry explică (pentru Catrice):

Știi măcar la ce se refera întrebarea mea?

| Catrice a răspuns (pentru Bradlry):

Niște animalute de baltă cu solzi. big grin

| Bradlry explică (pentru Catrice):

? vad că tu te pricepi la orice. Ar trebui sa discutăm compoziția unei cafele in timp ce savuram una

| Catrice a răspuns (pentru Bradlry):

Desigur.
Dar acum depinde de concentrația cafelei, de raportul cafea:apa:zahăr(după caz), de temperatura și timpul de fierbere, de temperatura la care este pusa în ceașcă, de cea la care este băută...

| Bradlry explică (pentru Catrice):

Îmi place cum gândești, de fapt îmi place că fata de altele tu gândești smug

| Catrice a răspuns (pentru Bradlry):

Multora le place mintea mea, dar nu și persoana mea. happy

| Bradlry explică (pentru Catrice):

Și crezi că eu gândesc ca restul?

| Catrice a răspuns (pentru Bradlry):

Nu știu. Îmi imaginez doar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti murdaresti apa cu mancare de oameni. Pestii aia nu mananca fasole si ridichi in mediul natural :)
Al meu manca ce mancau si ceilalti, aveam niste pelete speciale pentru astia care stateau pe fund, sanitari, pleco,
Eu am avut acvariu fff demult, dar uite-l si pe al meu, ce mare era:) si mai aveau unu mic cu coada voalata
https://www.youtube.com/watch?v=18ooN-qGlik