| Crystalium a întrebat:

Cineva care poate sa imi spuna chiar e pitbull? https://youtu.be/bePdEpFqh_s

2 răspunsuri:
| NothingDefinesMe a răspuns:

Nu e pitbull, dar daca e catelul tau si luat pentru rasa, iar acum ca ai aflat ca nu, nu il arunca sau sa-l dai, daca l-ai luat pentru paza, sunt sanse la fel de mari ca el sa pazeasca la fel de bine ca un pitbull cand va creste mare

| Crystalium explică (pentru NothingDefinesMe):

LOL sa il arunc? il pun pe el peste mine, am grija de el ca de ochii din cap, si am intrebat ca mi se parea ca are pieptul mai lat decat multi catelusi ai vecinilor mei