| Madascraftings a întrebat:

Colectioneaza cineva servetele si doreste sa facem schimb daca are dubluri? Imi puteti lasa aici un mesaj sau un e-mail la contact@madascraftings.ro cu IDul vostru de mess si vorbim

1 răspuns:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Am facut, si am ramas la 3809 big grin, un scor frumos, majoritatea Italiene, Germane si din Franta! Sorry, sunt unicat, fiecare diferite asa ca nu pot face schimb! Incearca la mail-ul vivalatahti@yahoo.com e un prieten, si are o colectie de vreo 1000, vb cu el!