| 999calin a întrebat:

Credeti ca jucaria kendama este cringey?

Răspuns Câştigător
| Dorito a răspuns:

Jucaria in sine nu e cringey, dar copiii ăștia obsedați au facut-o asa.

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ca.cat inseamna cringey? in romana nu va mai puteti exprima

| Salontanul a răspuns (pentru Gonrax):

Are dreptate sunserios! Si mai trebuie sa fii... sa-i dai unui roman o explicatie in limba engleza!

| suntserios a răspuns (pentru Gonrax):

Faptul ca fu.ti limba romana nu inseamna ca eu sunt obligat sa cunost tot limbajul asta urban de cacao folosit de hipsteri si emolai.

| Gonrax a răspuns (pentru suntserios):

Nu am spus ca esti 'obligat' sa-l cunosti, am spus ca ai Google la indemana. big grin

Oricum, nu stau sa-mi pierd vremea cu tine.

| amogus29328948 a răspuns (pentru suntserios):

Cum se face ca userul anului injura? :/

| suntserios a răspuns (pentru amogus29328948):

In anul in care am castigat treaba aia nu injuram

| Gonrax a răspuns:

E foarte cringy.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Nu. (mai ales ca e originara din Japonia, cum sa nu-mi placa?)

| Aslam a răspuns:

Da, foarte cringy. Jucaria aia fost creata pentru toti copii handicapati, fara viata. La fel ca spinneru pu*lii.

| zeu1771 a răspuns:

Nu nu este deloc ba chiar este foarte educativ

| Necula_Alex_2001 a răspuns:

Nu,nu este.Pentru cei din ziua de azi totul este cringy.