| Min4 a întrebat:

Cu ce program pot sa encodez video si cum scot scrisul de la animeurile traduse in engl? Funda pentru cel mai bun raspuns! tongue

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adobe after effects sau Sony Vegas

| Natsu97 a răspuns:

Nu scoti nimic. descarci anime-ul in format mkv, il deschizi cu aegisub si schimbi liniile fie cu subtitrarea in romana fie le lasi goale pe toate etc.
Cat despre encode sunt o multime de soft-uri utile precum xvid4psp, staxrip, total video converter, divx converter, format factory etc. acum depinde si pentru ce ai nevoie.