| Joker3134 a întrebat:

Cu orice facultate de IT ai sanse mari sa te angajezi? Spuneti-mi niste domenii unde poti sa lucrezi doar cu calculatorul dar ceva mai de mediocru nu chiar avansat. Exista?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Secretara... lucrezi cu word si excel... e suficient de mediocru

| sierra1 a răspuns:

"Cu orice facultate de IT ai sanse sa te angajezi...sa lucrezi doar cu calculatorul dar ceva mai de mediocru "

cred că nu prea se leagă; facultate IT și lucru cu PC-ul la nivel mediocru!