| xJelenaTrueLove a întrebat:

Cum fac rost de diamante la lady popular?

funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diamanatele şi Dolarii sunt banii din Lady Popular. Diamantele nu pot fi câştigate jucând jocul, ele pot fi primite numai din donaţii – Trimiţând SMS prin PayPal, ePay sau altele. Diamantele nu sunt necesare în joc; Singurul lucru care are nevoie numai de Diamante din joc este animalul de casă. Ca să adopţi unul ai nevoie de 200 Diamante. Este o opţiune a jocului care dă voie schimbul de diamante pe dolari, care sunt necesari pentru dezvoltarea Domnişoarei. Fiecare Diamant are voalarea de 90 de dolari.

8 răspunsuri:
| Cher22 a răspuns:

Pai nu sunt multe variante :

~~~ pot`zi sa le cumperi ( cu bani adevarati )
~~~ poti sa astepti pana in a 100 zi d ejok ( atunci primesti 200 de diamante )

cam atatea mi-au venit in minte :d funda? plssss

| And4rr a răspuns (pentru Cher22):

Ti-as da eu!

| Anca15 a răspuns:

Dai bani de pe telu sau din banca

| Darias16 a răspuns:

Pai ori platesti ori la mall e un magazin Mistery acolo platesti cu bani si daca ai noroc poti primi si diamante

| elizuka123 a răspuns:

Nu ai cum sa faci diamante numai daca cumperi diamante

| andreeavapupa a răspuns:

Se pot trimite diamantele?

| katerynn a răspuns:

Diamanatele şi Dolarii sunt banii din Lady Popular. Diamantele nu pot fi câştigate jucând jocul, ele pot fi primite numai din donaţii – Trimiţând SMS prin PayPal, ePay sau altele. Diamantele nu sunt necesare în joc; Singurul lucru care are nevoie numai de Diamante din joc este animalul de casă.Ca să adopţi unul ai nevoie de 200 Diamante. Este o opţiune a jocului care dă voie schimbul de diamante pe dolari, care sunt necesari pentru dezvoltarea Domnişoarei.

| lavynya_8769 a răspuns:

Cum fac rost de diamante la lady popular?

funda