| knz a întrebat:

Cum fac rost de gems la ourworld? daca stiti spuneti-mi la id-ul alcaponetraficantul97 raman dator

5 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Pai bagi bara woozworld si iti scrie gem code te duci la account upgrade la user setting la got a coupon? il bagi si primesti gems

| Neylin a răspuns:

Iti dau eu un cont cu gems. Eu nu il mai folosesc(dar voi intra pe el ca sa adaug noi gems.) Este fata. Daca te intereseaza contacteaza-ma in privat. E 100% adevarat.

| April27 a răspuns:

Http://downloadmytoolbar.com/ourworld/download.html aici este programul de gems in fiecare luni arata codul numai ca daca nai programul nu-ti poti pune gems chiar daca stii codul eu il am programul

| DarkMusic a răspuns:

Incearca codul asta dar nu sunt sigura daca merge : 24d382f18e92ed68

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alcaponetraficantul97 pe www.google.footbal/sport.ro