| ZapaciLaa a întrebat:

Cum imi activez netu pe mobil?

Răspuns Câştigător
| eliza a răspuns:

Buna! tastezi *147# si alegi a patra optiune si dupa aia alegi prima optiune : '' internet pe mobil pentru 24 h '' si dupa aia 1 adica '' confirma'' dupa ce ai activat optiunea vei primi un sms ca ai activat internetu pe mobim pentru 24 ore. iti urez mult succes! pa pa!

5 răspunsuri:
| Haydee a răspuns:

Netu' sau mobilu' ii ceva animal de l-ai pus la categoria asta?laughing

| Daisy. a răspuns:

Suni la *100#
dai la servicii
si servicii mobile de date parca

sper ca ti-am fost de ajutorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa bine

| irimescumanole_2488 a răspuns:

Trebui sa suni la reteaua la care esti abonat si til activeaza.

| Toderasc_Alina_1988 a răspuns:

Cum imi activez netu pe mobil sunt pe Vodafone si nu stiu sa mi-l activez ma ajuta si pemine cineva