| geoif a întrebat:

Cum imi dau seama daca, cainele meu este maidanez sau de rasa?
L-am gasit pe strada abandonat.

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

De obicei cei de pe strada sunt maidanezi. Ar trebui sa pui o poza si sa lasi altii sa se uite. Incearca un forum cu animale si pune poza cainelui acolo.

1 răspuns:
| Antonyaa15 a răspuns:

De obicei cainii de pe strada sunt maidanezi. Daca totusi vrei sa afli daca este de rasa du-l la un veterinar...nu cred ca te costa nici un ban o simpla intrebare. Sper sa iti fie de folos raspunsul. happy