| stefania20 a întrebat:

Cum imi pot face cainele sa nu iti mai faca nevoile e covor?

3 răspunsuri:
| Fartie a răspuns:

De fiecare data cand incearca sa se usureze pe covor.ii dai cu palma.sau cu un ziar cv.si'l trimiti la locul lui sa fac.:d. funda? ps : o sa invete repede. caini invata repede cand ii lovesti ( da nu cu brutalitate tongue ) funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si eu am caine si eu am fost invatata la randul meu.
Deci cand vezi ca face ii dai cu palma dar nu foarte tare. Il duci mereu afara. Daca incepi orele la 10 il duci pe la 9. si se tine pana cand vii de la scoala. Ai grija la mancare. si cam atat. Bafta!

| FyzFyre a răspuns:

Batel laughing Acm depinde dc trebuie sa il ti in casa?