| andraaa12 a întrebat:

Cum pot descarca usor sims3?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine il cumperi din magazin.Astea dupa internet cred ca sunt deseori cu virusi.

| adinescu a răspuns:

Ma disperati cu sims au fost cel puti 30 de intebari cu sims

| danutz15 a răspuns:

Foarte simplu!
Te duci frumusel la vreun magazin de IT sau ceva de jocuri si l-ai luat legal si original.

| Razvanelu11 a răspuns:

Auzi eu cu asta sims 3 nu stiu nici nu ma lamuresc e super am o colega care il joaca.O sa-i cer cd.

| shunuL a răspuns:

Eu stiu un program MEDIAGET de pe el poti descarca orice joc vrei chiar si the sims 3!