| hitlerus a întrebat:

Cum pot inlocui batoanele sau prafurile acelea pentru culturisti, cu mancare? Adica ce sa mananc, nu sa mananc din 2 in 2 ore!

Răspuns Câştigător
| AddictedToLife a răspuns:

Pai.In primul rand trebuie sa mananci alimente de unde iti poti lua vitaminele,calciul,fierul,etc. necesare(gen fructe, legume).In al doilea rand nu conteaza daca mananci din doua in doua ore, conteaza CAT mananci din 2 in 2h.Cel mai sanatos este sa mananci putin, dar des. Tine minte ca dimineata poti sa mananci ceva mai mult(dar nu exagera!) pentru ca unii experti spun ca acele calorii sunt date jos in timpul zilei.Stiu asta pentru ca am facut tennis de performanta si simteam nevoia da a manca mai mult.Si mie mi s-au spus lucrurile pe care ti le-am spus eu si pe mine m-au ajutat foarte multhappy