| Florescu_Adita_1990 a întrebat:

Cum pot sa imblanzesc un papagal amorez? Am femela.

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

E usor de imblanzit! Trebuie sa o tii foarte mult langa tine, si cat de mult poti afara din cusca. Si cand iti faci temele, o poti tine pe masa, pe marginea de la scaun sau a unui tablou, fotografie. Poti incerca sa o tii in mana si sa-i dai de mancare, sincer... foamea isi spune cuvantul. Al meu, nu suporta sa fie atins de piele, asa ca si acum, sta doar pe umar. Te rog sa incerci! Nu te costa nimic!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Adu-i perechea, fa-i pe plac!

| kar1GaNNN a răspuns:

Trebuie sa ii aduci perechea sa aiba si e lde lucru laughing si dupa o sa vezi ca va fi foarte linistit, probabil e in calduri.
Incearca sa il iei langa tine sa te joci cu el.
Dai mana si dai niste mancare asa din mana sa se obisnuiasca cu persoana ta.

| BarnaCamelia2001 a răspuns:

P.S. Daca ii cumperi pereche s-ar putea sa te neglijeze!