| Rezervitul a întrebat:

Cum pot să îmi văd răspunsurile la întrebările mele

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Dai click pe numele tau din dreapta sus si iti apare un meniu din care intri pe "Intrebarile mele". Acolo intri pe fiecare intrebare pe care ai pus-o si ti vezi raspunsurile primite.
Dar daca ai raspunsuri la intrebari primesti notificari care iti apar daca dai click pe clopotelul de sus. Iti apare numarul notificarilor necitite pe clopotel.

| Demidol a răspuns:

Aici pe TPU?
Sus in dreapta, ai numele tau de user. Dai clic si iti apare un meniu. Acolo ai si "Intrebarile mele".