| RobertIDiablo a întrebat:

Cum pot sa recunosc un caine de
7 saptamani (femela) e rottweiler?
Cățelușa are coadă moarte micuță (Nu i-a tăiat nimic coada, așa s-a născut ea).

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Eu cu ani in urma am cumparat din petshop un caine cu carnet care spunea ca e rotweiler tot asa foarte mic si surpriza, era o corcitura destul de nedefinita, dar asta nu m-a facut sa il iubesc mai putin pentru cei 10 ani petrecuti impreuna

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Felys):

Cățelusa este neagră, culoarea labutelor este ca la rottweiler, la ochi la fel si pe piept in loc de cenusiu are alb.