| tracicus a întrebat:

Cum pot sa recunosc un caine de 8 saptamani (femela) e rottweiler?

Răspuns Câştigător
| Mfc_Florinu_1996 a răspuns:

Daca nai nici o poza cu cateaua nu am cum sa stiu. Daca ti-a dat carnet de sanatate la ea inseamna ca e de rasa oricum iti poti da seama dupa culoare rottweileri au specifica culoarea negru si pe piept maronie.Stiu asta find ca am unul daca mi-ai arata o poza cu cateaua as sti sa-ti zic dar asa nu am cum.

| tracicus explică (pentru Mfc_Florinu_1996):

Http://pho.to/1UbgH mai clare am doar pe telefon

| PiTbuLuL a răspuns (pentru tracicus):

Asta e 100% rasa pura sa-ti traiasca si eu am dar e mascul.big grin

| tracicus explică (pentru PiTbuLuL):

Mersi

| PiTbuLuL a răspuns (pentru tracicus):

N-ai pentru ce.

| PiTbuLuL a răspuns (pentru tracicus):

Da am 2 pitbuli americani terrieri si un rottweiler talie mare.De ce? Nu ti-am putut trimite mesaj pentru ca treebuie sa te am prieten ca sa pot sa-ti trimit.

| tracicus explică (pentru PiTbuLuL):

Si, sunt rai?, mai ales ca sunt 2 m-ar interesa si pe mine

| PiTbuLuL a răspuns (pentru tracicus):

Da-mi mesaj cu id tau de mess sa vb.

14 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Nu poti la varsta asta.

| Vektor a răspuns:

Te referi daca e rasa pura sau metis?

| tracicus explică (pentru Vektor):

Am cumparat de la un necunoscu, el a zis ca ii rasa pura, da eu nu cred ca ii pura 100%. si vreau sa stiu daca are dreptate sau nu

| tracicus explică (pentru Vektor):

Am cumparat catelusa de la un necunoscut, el sustine ca e rasa pura, eu sunt sigur ca nu e 100%, dar nu pot sa imi dau seama, catelusa cantareste 4, 6 kg

| tracicus explică (pentru Vektor):

Vanzatorul zice ca e pura 100%, eu nu cred si vreau sa imi dau seama daca e

| vanesaandra a răspuns:

Uita-te la laba dreapta si vezi ca daca are ceva semn cicatrice buba alunita etc e metis daca nu are nimic e pur

| Mfc_Florinu_1996 a răspuns:

Bună. Mă puteți ajuta și pe mine? Am și eu o cățelușă. La fel, o am de la un necunoscut și spune ca e 100 % pură dar nu sunt sigur.