| claudiu_ceordea a întrebat:

Cum pot speria pe cineva din casa folosindu-ma doar de propria mea persoana? Fara sa apelez la obiecte, papusi, etc?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? Vrei sa faca cu inima? Stiai ca poti face diabet de la o sperietura? Stiu cateva cazuri. Mai bine nu face glume proaste ca nu se stie cum iasa.

| Tian44 a răspuns:

Depinde cat de tare vrei sa ii sperii laughing te poti preface ca ai innebunit. multe multe variante happy

| TipulDinCurteaTa13425 a răspuns:

Te bagi dupa o usa/perete inainte ca aceea persoana sa intre in camera iar atunci cand intra tipi cat poti de tare