| LUMINITA_9709 a întrebat:

Cum pot sterge istoricul(cautarile) de la google? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Intri pe internet, dai la History(il gasesti sus chiar langa Back, intri pe el si dai la show all history, si de acolo stergi tot ce vrei...
fundita?big grin

3 răspunsuri:
| KidooDance a răspuns:

Ce browser ai? Pentru mozilla(daca ai in romana) dai la unelte(tools) si la penultimul scris, in romana scrie "curata istoricul recent" si acolo setezi perioada (eu intodeauna dau tot) si dai ok sau ce scrie acolo

| pretzel a răspuns:

Daca ai mozilla dai la istoric, marchezi linkul pe care vrei sa il stergi si dai pe butonul delete de la tastatura.

| Freshtoxick a răspuns:

Cred ca te referi la functia Autocomplete din IE. Vezi in Options->Content->Autocomplete -> Clear Forms