| notsurewhoiam a întrebat:

Cum poti sa furi la barn buddy daca, cainele are mancare? fundita

Răspuns Câştigător
| SCosmin a răspuns:

Uite asa:
intri la una dintre fermele vecinului si vezi daca are de furat, iei manusa ca care furi si apesi pe planta cu manusa, iti apare ca te musca cainele dar dai ok pana cand furi, nu conteaza daca iti ia bani pentru ca dupa ce ai furat sau nu mai ai bani dai refresh sau te duci la ferma mea*. si dupa ce sa reincarcat pagina.bani o sa-i ai la loc, plus recotele furate. sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| notsurewhoiam explică:

Eu stiam altfel...am vazut de la cineva ca trebuie sa dai tab si iti apare un dreptunghi galben apoi dati tab pana la prietenii mei si dai enter ti se miscoreaza imaginea si trebuia sa apara un meniu dar nu aparecrying

| notsurewhoiam explică:

Ms cosmynel dar nu merge mersi oricum iti dau fundita:*

| Simonyka a răspuns:

Metoda lui merge doar ca trebuie sa o apliki... daca stay nu o sa furi niciodatawinking

| sunshine15 a răspuns:

Eu stiam ca nu potistraight face...