| VesnicRatacitore a întrebat:

Cum sa adaug un prieten pe care l-am eliminat din lista de pe mess. va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

I-ai dat ignore sau cum?
Sau doar l-ai sters?
Daca l-ai sters il ai in Adress Book.
Dai pur si simplu Add -> Add from Adress Book si alegi ID-ul lui.
Daca e la ignore mergi la Messenger -> Preferences -> Ignore List si il stergi de acolo, apoi ii dai add iar.
Succes!

2 răspunsuri:
| Vasy0105 a răspuns:

Pai daca i-ai dat ignore, intri la preferences ignore list, si dai acolo remove, apoi il adaugi din nou. sper ca te-am ajutatwinking

| SuperCristi2000 a răspuns:

Pai e usor! Deschizi Messenger si dai la unde scrie ''Messenger'' si dai la Preferences apoi cauti Ignore List dai click pe prietenul respectiv si apoi Add.
Sprer ca ti-am fost de ajutor big grin