| Sofii1111 a întrebat:

Cum sa scap un catel de 3 saptamani de constipatie?

Răspuns Câştigător
| MAIA18 a răspuns:

Încearcă sai dai morcov dar spălat curățat sa mănânce sau legume ardei gras!

| Zuzu1991 a răspuns (pentru MAIA18):

Wow, m-ai rupt, misto raspuns, o sa manance cainele un morcov dupa ce isi face schimbare de se... asta... de specie, si devine iepure

@Sofii1111 la veterinar te-ai gandit, sau e o insulta sa iti arunc in fata ca esti prea lenes sau prea zgarcit ca sa consideri asa ceva?!?

2 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Îi plac portocalele, merele? Al meu le adoră că sunt puțin dulci si foarte puțin acrișoare. In fine ți-am spus ca idee, cred că ai rezolvat. Și eu am un cățel de 3 ani micuț și îi dau puțin din amândouă, dar nu prea mult că face diabet. Asa în cantitate mai mică și mai rar. Au vitamine și nici nu-i cade părul ajută la indigestie. Efectele sunt foarte bune.