| anonim446 a întrebat:

Cum sa setez un aparat foto nikon coolpix l110 ca sa fac niste poze mult mai calitative si artistice?

Răspuns Câştigător
| victoritza25 a răspuns:

Pai de la acest fotoparat nici sa nu te astepti multe de la el...dar poti incerca sa dai la zoom asa se fac poze mult mai originale...bafta kiss

1 răspuns:
| matsa15 a răspuns:

Pe partea dreapta langa ecran ai butonul cu o camera verde. Il apesi si acolo ai mai multe moduri, pe care le selectezi in functie de ce fel de cadru doresti sa surprinzihappy. De exemplu daca vrei sa faci poza unei albine ce sta pe o floare, selectezi modul close-up, daca doresti sa faci unul sau mai multe portrete selectezi modul portret si altele. este foarte simpluhappy si eu am avut l110 si am facut fotografii destul de reusitehappy