| Nume a întrebat:

Cum scap de lagul de la metin?

6 răspunsuri:
| RoYaL a răspuns:

Intra pe ch2 sau 3

| VIRUSX a răspuns:

Ia-ti o unitate noua inseamanca nu-i buna sau nu-i bun metinu fundita big grin

| Th3J0k3r a răspuns:

Intra pe http://konturi.ro/parole/metin2.ro/ si puneti contul(id si parola)si trebuie sa te voteze oamenii.la 100% este luat lagul.

| ZippyCata a răspuns:

Sterge metinu laughing

| ducu3hello a răspuns:

Pote is probleme la server la calculatorul tau, nu te baga pe primul server deoarece acolo este foarte mult lag si daca stai in orase iar este lag intra pe fiecare server si vezi care ti se pare mai liber