| Symonutzu a întrebat:

Cum se fac bratarile prieteniei cu nume?

Răspuns Câştigător
| midnight a răspuns:

Uite cam cum face asta http://www.youtube.com/watch?v=tEMQRHgoiog dai cu repezitoru peste prima parte abia la minutu 8 incepe sa lucreze si daca vezi ca abereaza pe parcurs dai din nou cu repezitoru. si oricum trebuie sa iei o foaie de mate si sa colorezi patratzele astfel incat sa-ti iasa litera respectiva. restul-ti explica ala din video.

3 răspunsuri:
| QUM a răspuns:

Eu stiu dar e mai complicat...mi se pare ca am niste img care iti arata cum se fac, dar mai intai trebuie sa le cautbig grin... daca le gasesc iti trimit un mesaj cu id meu ca sa ti le trimit happy

| marinteodora a răspuns:

Nu te baza pe mine eu nu stiu

| Micutza_bebelusa_1997 a răspuns:

Vreau si eu poze sau video