| Didi130898 a întrebat:

Cum setez un sunet de mesaj pe telefonul Samsung galaxy i5500? happy si am descarcat jocuri de pe mobile9 si nu stiu cum sa instalez, am auzit k de pe market direct de pe telefon, dar am dat acolo si imi zice sa-mi fac cont pe google si mi.am facut laughing si tot nu merge. imi spuneti? funda :*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| SoXiL a răspuns:

Alegi melodia pe care o vrei, dar sa fie de pe card, tii click pe ea tongue si iti apare mai multe optiuni, si ii dai setare ca ton de sonerie.

Majoritatea jocurilor pentru aceste telefoane cu android necesita internet.big grin Sper sa iti fii fost de ajutor. Funda.