| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie sa arate o fata de 12 ani?

Răspuns Câştigător
| gabriellas a răspuns:

Tanara si inocenta

116 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaaa`.
Eu am 14 anii` sjiirolling eyes
nu trebuie sa fie nimic din ce aburitzi voi pacol`
Dragii meii`
nu mai suntem in ani 70`!rolling on the floor
Va rog
paii` 1.Trebe sa arati cumva`;*
2. sa te imbraci la moda nu ca pe vremurii`raised eyebrows
3.saa ai pretenn`!
4.sa invetzi daca ai chef`oh go on
5.sa nu ascultzi de parintii` adica sa fi mai rebela`!
eu asa eram si la 12 si asa sunt si acum si nimeni` nu ma schimbaa!winking

ascultai pe ceilalti daca vrei sa f o tocilara`!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba deci suntetii banalii laughinglaughing lol ma
cum trebuiee sa aratee o fata de 12 ani
sa va zic eu asa: eu sunt o fata de 13 aproapee 14 si cand eramm la 12 anii imi placeaa sa fiuu frumoasa nu sexy si ce credetii ca daca va imbracatii sexyy cu decolteurii daca avetii ce arataa trebuie neaparat sa te trezestii cu copill
stai veree linistit ca eu la 12 anii eram o fata spor dar si cu maieurii bluze decoltate decii ask bnn p mine ca sunt trecuta prin viata de stradaa si baietii si uite numai la p... nu la frumusetee si la suflett doar la corp la tzatee blushing si la p...
Trebuie sa fitii destepte pentru a facee p cinevaa doar din cuvinte frumoasee atragatoaree si putin machiaj nu stricaa si nu emoo
ascultati-ma bine ca stiu daca vretii sa mai ma intrebatii ceva add :pitick.georgiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie naturala nu atragatoare, dar trebuie sa invete bine ca altfel cu castia nimic eu una asa zicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa zis deci eu am 12 ani(sunt fata) si arat traznet deci merg la sala de sport am muschii si mai am si alceva si inca ceva ideea e ca nu trebui sa ca o baba sau o tocilara... ipocrizata... dupa pararea mea sexy traznet, cool, si sa aiba si multi gagici in fine eu am ma atrag discutile cu baietii imi place sa stau cu ei find sincura fat din grup daca ei se imbata ii urmez daca fumeaza ii urmez sper ca nu vam plctisit maria va pupa (parerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie super sexy si sa ii placa baieti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai totusi la 12 ani se uita baietii la tinesmugdeci sa fie frumoasa...si sa stea cu baieti de varsta ei sau cu 1-2 ani mai mare ca ia. ca baietii se dezvolta mai greu la mintelaughingca fetele:*. da in primul rand sa se concentreze pe notestraight face. va pup si agatati cat mai multi baieiti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa se imbrace dupa ultima moda si sa invete bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce sa te imbraci cat mai sexy sa te placa baieti poti sa te day cu putin luciu de buze cu un rimel sa fi cat mai mult de rebela

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stiiti ca si eu am 12 ani si sunt fata, dar redetia va imbracati dragut BAIETI se agata du pa voi, din experienta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copilareasca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU AR TREBUI SA FIE REBELA! multe fete la 12 ani sunt machiate(bine nu zic ca nu te poti machia deloc, dar macar decent, un luciu strident, machiata eventual in noante deschise etc.cat mai natural)nu sunt de acord sa fie cat mai SEXI! ai timp o viata intreaga sa fi sexi nu de la 12 ani.am observat ca alte fete sunt rockarite s-au emoiste! total ridicol. e o tampenie, voi veti regreta in cele din urma toate aceste tampenii. eu am 12 ani si nu sunt sexi, rebela, emoista, rockarita s-au chiar fitoasa! ar trebui ca fetele de 12 ani sa arate destul de decent.nu zic ca nu te poti imbraca uneori, la un eveniment sa zicem, sa iesi in evidenta, dar nici cu multe farduri s-au cat mai sexi...asta este parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faca sex oral si anal PERFECT...si sa aiba un orgasm de milioane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca ea insusi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie unu imi plac fetele rebele, imbracate la moda, atragatore. Dar sa si invete bine si sa nu fie prea serioase.(Eu am 12 ani Antonio Ploiesti)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mno...rolling on the floor ca o fata oare care...straight face sa nu exagereze cu machiaju sau asa ceva si sa nu se lase influentate de baieti whistling rolling on the floor laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand la aceasta varsta fetele isi imagineaza ca deja sun domnisoare! Incearca sa isi ia viata in propiile maini ceea ce este gresit! ar trebui sa nu se lase de invatat, sa nu inceapa sa se imbraca sia sa se comoprte ca o pitzipoanca, sa nu lase scoala stand cu gandul la baietii etc. Pot spune ca la varsta asta (12 ani) m-am indragostit pentru prima data ceea ce a afectat considerabil situatia la invatatura. este si perioada pubertatii iar tot mai multe fete incep sa fie preocupate de aspectul lor fizic (de ex: dintr-un simplu cos poate face o problema-gigant, sa inceapa sa se fatie prin oras ca o "mini pitzi" etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

EU am 12 ani...si nu konsiDer ca De La virSta asta treBuie Sa arat kit Mai sexy TrebUie Sa fiu o faTa nOrmaLa kiNd Voi careste aTunci Sa ma GindesC La siLueTa La imBrakaminTe si La kit De sexy Trebuie Sa aRat cine e iMpotriVa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt urata rau, dar imi caut iubit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O. M. G! ce prostie... eu cred ca fetele de 12 ani ar trebui sa nu fie atat de superficiale si fitoase mai bine sar gandi la altceva poate isi incep viata sexoala la varsta asta si mai raman doamne fereste insasrcinate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La moda, culori deschise vara cum ar fi galben cu roz deschis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Curva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cool dar totusi nu prea cuminte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sa va spun o fata trebuie sa aiba grija de dinti si de pa r s sa nu mai spun de corp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rebela, frumoasa saa atraga baietii si...sa aibe iubit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unei fete de 12 ani nu trebuie sa-i pese cum arata.nu sunt standarde de cum ar trebui sa arate o fata la aceasta varsta.trebuie sa se imbrace comod si sa fie de treaba(fara fite )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer iti zic ca am si eu 12 ani si nu ma fardeaz sau rimelez si cate si mai cate. in cl la mine am colege care cam fac lucrul acesta ffffffff des dar nu ma bag si eu. tu trebuie sa fii tu insuti asa cum te-a creat dumnezeu nu zic sa nu te mai si distrezi dar totusi pana la vreo 17-18 ani ce ai de facut? eu zic sa te gandesti bine inainte de a spune sau a face un lucru. de la emyly :*:*:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fata la 12 ani trebuie sa fie mai ales de treaba si sa invete bine...hainele de firma, baieti cu cercel in ureche si care se dau smecheri... ce sa spun astea sunt fite de "taranca". Eu dispretuiesc baietii "smecheri".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumoasahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa asculte de parinti si sa citeasca mult!