| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cum va intelegeti cu animalul vostru de companie(daca aveti vreunul)

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Am o catelusa.O iubesc mult.Ea imi aduce zambetul pe buze oricat de suparata as fi. love struck
Tu ai animale de companie?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi am un câine la țară, a îmbătrânit...
Foarte bine ne înțelegem, nu l-am mai văzut de câteva luni, este cam nebun de fel dar mna, îl iubesc, îl am de când aveam 6 ani.
Acum vreau să îmi iau o pisică Bombay
http://i.imgur.com/slzS4Rv.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de bine exceptand momentele in care ma trezesc cu el pe picioarele mele si nu intr-un mod afectiv. :)) Cu mine doar se joaca sau ma miorlaie ca doar sunt ma-sa. Ah da, e un motan nebelung. :)) Au un caracter puternic, sunt agresivi daca le faci ceva ce nu le convine dar eu l-am invatat de mic sa muste si nu ma deranjeaza. Nu prea-mi plac pisicile care doar torc si lesina in bratele tale. :))
http://s22.postimg.org/sve3sn0pd/CAM01142.jpg

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Eu mă inteleg perfect cu catelusa mea si câinele meu.
Sunt amândoi perfecti si ma inteleg.Baiatul este mai atent si linistit ca mine. Fetita este si ea la fel dar in acelasi timp foarte energica si iubitoare ca mine.
Ne potrivim perfect.