| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare clipul? L-am filmat cand m-am jucat cu cainele lui bunica :) cred ca pot zice ca ii unpic dragut... asa-i?
http://www.youtube.com/watch?v=IkbPMB04Rkc&feature=playe r_detailpage

4 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Un catelus foarte dragut, ce ai zice sa ii cumperi o jucarie adevarat de catei, o sa-i placa mai mult decat cele improvizatebatting eyelashesai filmat bine dar pacat ca se aud fasite-urile acelea...

caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy tot ce e legat de catei ma uit cu drag indiferent cum ar arata clipul, al tau este un catelus dragalas si jucaus, iar tu cu putin efort regizor te face mamasmugsmug

| Ozanaf a răspuns:

Tare dragut. Este chiar simpatic. Imi place foarte mult ca este jucaus.

| Chryssuu a răspuns:

Hiii` ce scumpp ii catelusulllove strucklove struck.Si in privinta ta, ai filmat ff binewinkingwinking