| Green007 a întrebat:

Cumpar caine matur rottweiler sau ciobanesc caucazian dar sa fie rau! astept vanzatori sau donator

4 răspunsuri:
| anutza97 a răspuns:

Am de vanzare caine rottweiler rasa pura are 1 an si 7 luni e mascul daca te intereseaza da mi mesaj si iti voi spune mai multe

| Green007 explică (pentru anutza97):

A trecut ceva timp de cand am postat intrebarea.straight face imi pare rau am gasit un ciobanesc german de 6 luni dar e mare ca statura are...60-70 cm multumesc dar de acu asta e

| SuuunnnnnnnBogdaaaannnnnn a răspuns:

Ma doare in basca

| Green007 explică (pentru SuuunnnnnnnBogdaaaannnnnn):

Ma Bogdan, se vede ca esti nou si esti copil eu am pus "intrebarea" aceasta pentru ca doresc sa cumpar un caine din cele 2 rase specificate. Asta "intrebare" este specificata celor care au de vanzare sau stiu care vand caini nu raspunde la abureala sau prosteala ce iti trece prin cap.
Iti dau un sfat: MAturizeaza-te!