| alexutzu11100 a întrebat:

Curtea mea cuprinde si padure. Acolo vin o gramada de fazani toamna si iarna. vreau sa imi spuneti ce capcane pot folosi. Pana acum am incercat cu borcanul, dar nu am prins niciunul. Imi trebuie la biologie, ca trebuie sa facem un studiu asupra animalelor pe o durata de 6 luni

Răspuns Câştigător
| BengaMihai a răspuns:

Fara suparare este ilegal dar daca vrei neaparat uitate pe youtube la acelea cu plasa. Sunt in genul la alea pentru. ursi doar ca cu plasa.Sau asa cu lat. http://youtu.be/Ebu3iLFFiwI

1 răspuns:
| alexutzu11100 explică:

Dau funda!(am uitat sa spun)