| Sebi200a a întrebat:

Dacă câinele este amstaff și cateaua maidanez, puii vor avea corpul de amstaff și trăsăturile tatălui?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Depinde, nu e intotdeauna ca sa ia caracteristicile tatalui lor. Posibil sa fie jumi-juma ori deloc. Ce mai conteaza, sanatosi sa fie.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Voi care mergeti la scoala frecand menta mai mult nu ati auzit de legile lui mendeleev?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tatălui tau?

| Patronu1 a răspuns:

Dar de ce nu ii cauți tu o cațea pe măsură lui? Ce rost are sa facă niște pui pe care nu o sa ii vrea nimeni pentru ca sunt corciti? Și sincer, nu cred ca o sa semene cu tatăl. Sa îți explic și de ce: în 90% dintre cazuri, gena de maidanez este mai dominanta. Cum e și la oameni de altfel, dacă un blond cu ochii albaștri face copii cu o țigancă este mult mai probabil ca copii sa semene cu țiganca. Mai bine mai cauți pana ii găsești o amstaff-ita. Bafta!

| NICU20021 a răspuns (pentru Patronu1):

Daca ala blond nu i de rasa