| Skarr a întrebat:

Daca duc o pisica de pe strada la veterinar ce o sa ii facă și cât o să coste? Nu a fost niciodată la veterinar. Și că sa o sterilizezi cat e?

2 răspunsuri:
| luigifan a răspuns:

O va controla, și dacă are probleme, trebuie să-i facă injecție. De costat costă 80 lei (consultație generală), de control 50 lei. Iar sterilizarea costă în jur de 100-150 lei.

| aDEeLAa a răspuns:

Poti sa suni la un cabinet veterinar din zona ta si ii intrebi tarifele. Preturile difera peste tot. Un pret va fi la tara, alt pret in mijlocul Buc.
Pai cred ca o sa ii faca carnet de sanatate ( aproximativ 30 lei cred), vaccinul antirabic( cred ca pana in 200 lei) si consult. Sterilizarea n-am idee cat costa.