| Jo17 a întrebat:

Daca iti plac cainii, care e rasa preferata?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

German shepherd(adica ciobanesc german happy ) si rottweiler. Nu pot sa aleg intre cele doua rase. Apoi ar mai veni doberman si muuulte altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon

| RainbowD a răspuns:

Ciobanesc de sheetland. Mi se par cei mai inteleginti cainii, invata repede si nu sunt de loc pretentiosi. Sunt si foarte iubitori cu stapanul, copii si foarte frumosi.

| mimi a răspuns:

Imi plac labradorii caci sunt mari si iubitori. Sunt foarte cuminti, dar imi place si rasa spitz. Catelusii seamana cu niste ursuleti.

| Kryeno a răspuns:

American Staffordshire Terrier.

| PepsiGirl a răspuns:

Am mai multe rase de caini care îmi plac cum ar fi: Ciobănesc german, Husky, Golden rettriver, Labrador.

Dacă ar fi totuși sa aleg una a-și alege Ciobănescul german

| Fhhgafata a răspuns:

Am mai multe rase preferate:
-caini mici(chihuahua, bichon)
-caini mari(husky siberian, rottweiler, dog german)

| TeenTitans2002 a răspuns:

Golden Retriever. Nu detin unul dar imi doresc. Urmatorul caine va fi un Retriever sau nu stiu poate ma indur si salvez unul de la adapost sau poate chiar de pe strada. Si aceia sunt caini.