| Moggy a întrebat:

Daca scot un caine la plimbare prin fața blocului fara lesa, e posibil sa fuga si sa nu se mai intoarca?

4 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Dap, daca nu te recunoaste ca stapan
pana nu il dresezi indeajuns, incearca MINIMUM DE BUN SIMT: folseste lesa!

| Irinelp a răspuns:

Dacă l-ai scos deja cu lesa și s-a obișnuit cu plimarea poate nu o să fugă.

| Ioana1312321 a răspuns:

Dacă esti de mult stapanul lui si ai o legatura cu animalul tau de companie el nu va fugi si nu se va mai intoarce. Daca stie ca ii oferi sprijin si mancare etc el nu se va gandi la chestia asta.

| Raluca591 a răspuns:

Da daca se sperie, poate sa fuga si sa nu stie sa se mai intoarca