| Nume6 a întrebat:

Dacă tu ai un câine și are și o surioară căţea, ar putea să o lase gestantă câinele pe surioară? laughing Sau nu se atinge de ea?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Animalele nu țin cont de „rudenie" decât ca și pui

| Wr3nch a răspuns:

Da pot. Nu au conceptul de incest.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei au legea naturii. În cazul cel mai fericit se vor alege cu încă un frățior, sau ma rog o surioara. )

| Vikaa a răspuns:

Daca cresc impreuna de mici clar nu,ea il va respinge ca ii cunoaste mirosu, iar daca ai catel si catea sora si ei ii arde de fufu si cainele e calare pe ea, desparte-i, se pot naste cu handicap, se numeste proces de sangvinizare si nu e recomandat.Fi resposabil si sterilizeaza-ti cateaua.

| Digikey a răspuns (pentru Vikaa):

De ce ar trebui sterilizata?
Este vreo urgenta?

| Nume6 explică:

Pff am uitat să specific că sunt 2 căţei și o surioară a lor. Deci sunt mici toţi.

| andiceasu95 a răspuns:

De ce nu