| DrugFree a întrebat:

Daca un varcolac sa-r lupta cu un vampir, cu cine ati tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna @expertzoolog!
As tine cu un varcolac deoarece sigur el ar castiga
Am citit recent intr-o carte ca vampirii si varcolacii sund dusmani de foarte mult timp
Era odata un cerc de protectie impotriva vampirilor care era format din Ucigasa, Varcolacul, Protectorul.
In timpurile stravechi varcolacii chiar se luptau cu vampirii deoarece vampirii omorau foarte multi varcolaci asa ca ei s-au intors in potriva vampirilor

9 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

"s-ar"* si "a-ti"* happy
Nu tin cu niciunul. Eu sunt Elvetiabatting eyelashes
Funda?

| aaaa12345 a răspuns:

Vampir

| Sofffie a răspuns:

Varcolac

| MidnightLady a răspuns:

Cu ala care ar scrie corect "s-ar".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un Vampir

| Bendes a răspuns:

Varcolacu rupe tot in calea lui iar vampiru suge sange si dispare rolling on the floor Varcolacu de sigur cu el tin

| Monique1 a răspuns:

Vampirul, all the way.
Nu`sh de ce, da' nu-mi plac varcolacii. Deloooc.
[@ Fetiţaa144 "a-ti" se scrie "ATI"=> expertzoolog a scris bine ''ati''. [[sper ca "sa-r " e doar un typo ^^]]]
^^

| Monique1 a răspuns:

A.am uitat
@. Bendes...
Uita-te la "True Blood" si spune-mi dup-aia ce parere ai despre vampiri.
laughing

| iiMellyx3 a răspuns:

Varcolacu pentru ca eu rupe tot mai ales pe vampir