| Erika:) a întrebat:

DAU FUNDA. Am o problema, si vreau neaparat un sfat. Anul trecut in noiembrie eu m-am sarutat cu un baiat la o petrecere si de atunci a inceput sa imi placa de el. Mi-a placut cam 3 luni, el stia, dar nu i-a placut de mine. Dupa aceea eu am avut un prieten de care tocmai m-am despartit (am fost impreuna cu el ca sa il uit pe celalalt tip 6 luni). Astazi m-am intalnit dupa mult timp cu tipul de care mi-a placut 3 luni, si mi-am dat seama ca inca il plac, dar el are prietena. Cand eram cu fostul meu prieten el a incercat sa ma sarute si tot se uita dupa mine, dar eu l-am respins si el a spus acum ca atunci cand a incercat sa ma sarute era putin ametit si asa i-a venit, credeti ca e adevarar El acum are prietena, dar mie imi place foarte mult de el. Cum sa ii atrag putin atentia, sa se uite dupa mine? Scuze categoria.

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Intră în gaşca lui şi la o petrecere, dăi mai mult de beut şi pe urmă te urmează peste tot! Vezi exemplul:
http://www.crocodilul.ro/......_sefa.html

| DaReZon a răspuns:

Da-l incolo. Poti sa iti gasesti altul mai frumos. Stai si suferi pentru unu atunci cand sunt o multime de baieti in lumea asta? ^__^

| MihaiN1 a răspuns:

Daca vezi ca acum nu te m-ai baga in seama asteapta pana se desparte de prietena lui si dupa aia poti spera la o sansa.

| Erika:) explică:

Nu e vorba de uratenierolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| ZvT a răspuns:

Şi eu la o petrecere eram aşa ameţit că am sărutat o grasă şi a doua zi îmi zicea vino lângă mine că nu te mănânc.Nu m-am riscat... Dă-i de băut poate ai vreo şansă să te sărute iar şi dacă ai ocazia ia-l de bărbat până nu se trecezeşte din băutură.

| xRobert93 a răspuns:

Posibil sa fie adevarat noi baietii asa facem daca suntem ametiti, putin cam mult

| Nuamchefazi a răspuns:

Indiferenta e cuvantul cel mai potrivit asa reusesti multewinking