| IJustLoveHorses a întrebat:

DAU FUNDA! Hey TPU. Am o mica problema... dupa cum vedeti din numele profilului meu, iubesc foarte mult caii si sunt si pasionata de echitatie. Dar am avut recent echitatie si antrenorul mi-a spus ca e posibil sa nu ma mai primeasca, pentru ca sunt fricoasa.De fiecare data cand calul o ia razna, pentru ca acolo caii nu sunt foarte educati, eu incep sa tip si panichez si calul.Cum pot face sa nu imi mai fie frica? Sa ma simt in apele mele cand calaresc? Rog seriozitate...Chiar imi place sportul acesta, nu vreau sa il pierd! Vreau sa imi inving frica.

4 răspunsuri:
| L7w7n7d7 a răspuns:

E clar că nu-i de tine.

| IJustLoveHorses explică (pentru L7w7n7d7):

Mai du'te undeva -_- nu mai comenta, ok? Sa te vad pe tine ca te arunca calul pe ste gard si dupa comenteaza -_-

| Ioana200315 a răspuns:

Inchizi ochii si incepi sa zici in gandul tau inainte sa te pui pe cal NU MI-E FRICA DACA CALUL O I-A RAZNA! Si zici de 10 ori si o sa-ti invingi frica
funda?

| IJustLoveHorses explică (pentru Ioana200315):

Dap :3 Mersi de ajutor happy. Dar cum se da funda?