| ionut16001235 a întrebat:

Dau funda! Vreau sa țin în aceeași colivie o nimfa și un perus, dar nu știu ce fel de mix de semințe le pot oferi, adică amestec un mix pentru nimfe cu unul pentru peruși? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Addrriiaannaaaa a răspuns:

Salut,da-le fructe,da-le multe fructe mai ales cu caldurile astea sa se mai racoreasca si ei,nu le da numa seminte,ca seminte daca e da-le Vitakraft, eu si la nimfe si la perusi dau Vitakraft, le compin Vitakraftu de perusi cu cel de nimfe, sa le iei si apa cu vitamine de la Vitakraft, gasesti in petshop.