| Katyk3229 a întrebat:

De ce conditii are nevoie o pisica brithish gestantă care sta in curte ca sa nasca la mine? Va rog spuneti-mi toate condițiile!
VA ROG!
DAU FUNDIȚĂ!

2 răspunsuri:
| mihaixxxx02 a răspuns:

Dacă dorești niște pisici de rasă curata trebuie ca pisica sa avut contact cu un pisoi de rasa (din aceiasi familie). Mari condiții nu au nevoie, incearca cu hrana. Ea oricum isi va căuta un loc fert de ochii oamenilor pentru a da viata la pisici...
Tine-o pe la tine prin curte, in rest ia va avea grija de toate happy
Mult succes!